Elérhetőség / Mezőkovácsházai járás


 

Mezőkovácsházai Járási Hivatal Törzshivatala
Béni Attila Hivatalvezető
Dr. Hoffmann Erika Hivatalvezető-helyettes
Cím: 5800 Mezőkovácsháza, Árpád utca 169.
Telefonszám: 06-68-451-043
Fax: 06-68-451-043

E-mail cím: mezokovacshaza.jaras@bekes.gov.hu

Név

Munkakör

Telefonszám

E-mail

Törzshivatal

Központi telefonszám

06-68-451-043

FAX

06-68-451-043

Központi e-mail cím

mezokovacshaza.jaras@bekes.gov.hu

Béni Attila

Hivatalvezető

68/451-043

beni.attila@bekes.gov.hu

Dr. Hoffmann Erika

Hivatalvezető helyettes

68/451-043

hoffmann.erika@bekes.gov.hu

Szász Ildikó

Titkársági ügyintéző

68/451-043

csaszar.ildiko@bekes.gov.hu

Hatósági és Gyámügyi Osztály


Cím: 5800 Mezőkovácsháza, Árpád utca 169. (Árpád u. 176.)
Telefonszám: 06-68-451-043
Fax: 06-68-451-043

E-mail cím: mezokovacshaza.jaras@bekes.gov.hu

Kovács Éva

Hatósági, Gyámügyi és Igazságügyi Osztályvezető

68/451-043

kovacs.eva1@bekes.gov.hu

Dr. Garay Rita

Osztályvezető-helyettes Hatósági szakügyintéző

68/451-043

garay.rita@bekes.gov.hu

Adelmann Melinda

Gyámügyi szakügyintéző

68/795-000

adelmann.melinda@bekes.gov.hu

Prágai-Ádám Olga

Gyámügyi szakügyintéző

68/451-043

adam.olga@bekes.gov.hu

Balogh Hajnalka

Szociális szakügyintéző

68/795-007

balogh.hajnalka@bekes.gov.hu

Benkő Katalin

Szociális szakügyintéző

68/381-011

benko.katalin@bekes.gov.hu

Fekete Jánosné

Szociális szakügyintéző

68/381-011

fekete.janosne@bekes.gov.hu

Gesztes Mária

Gyámügyi szakügyintéző

68/451-043

gesztes.maria@bekes.gov.hu

Szvercsák Edina

Gyámügyi szakügyintéző

68/451-043

szvercsak.edina@bekes.gov.hu

Gigacz Edit

Szociális szakügyintéző

68/381-011

gigacz.edit@bekes.gov.hu

Bakos Andrea

Szociális szakügyintéző

68/795-000

bakos.andrea@bekes.gov.hu

Krallerné Veraj Magdolna

Szociális szakügyintéző

68/795-000

veraj.magdolna@bekes.gov.hu

Nagy Ágnes

Szociális szakügyintéző

68/381-011

nagy.agnes@bekes.gov.hu

Mártáné Makai Erzsébet

Szociális szakügyintéző

68/381-011

martane.makai.erzsebet@bekes.gov.hu

Botás István

Gyámügyi szakügyintéző

68/795-007

botas.istvan@bekes.gov.hu

Kovácsné Varga Anikó

Gyámügyi szakügyintéző

68/451-043)

kovacsne.varga.aniko@bekes.gov.hu

Kovalik Katalin

Gyámügyi szakügyintéző

68/451-043

kovalik.katalin@bekes.gov.hu

Nádaskiné Szabó Margit

Gyámügyi szakügyintéző

68/795-007

 szabo.margit@bekes.gov.hu

Pongráczné Hegedűs Adrienn

Gyámügyi szakügyintéző

68/440-000

hegedus.adrienn@bekes.gov.hu

Takács Hajnalka

Gyámügyi szakügyintéző

68/451-043

takacs.hajnalka@bekes.gov.hu

Kovács Erika

Hatósági szakügyintéző

68/451-043

kovacs.erika2@bekes.gov.hu

Vandrásik Ágnes

Szabálysértési szakügyintéző

68/451-043

vandrasik.agnes@bekes.gov.hu

Hankó Mária

Igazgatási ügyintéző

68/451-043

hanko.maria@bekes.gov.hu

Tarné Almási Andrea

Hatósági szakügyintéző

68/451-043

almasi.andrea@bekes.gov.hu

Strassenreiter Béla

Informatikai referens

68/451-043

strassenreiter.bela@bekes.gov.hu

Boár - Turai Tamara

Szociális ügyintéző

68/795-007

turai.tamara@bekes.gov.hu

Dobóné Deák Judith Erika

igazgatási ügyintéző

68/381-011

dobone.deak.judith@bekes.gov.hu


Kormányablak Osztály

5800 Mezőkovácsháza, Árpád u. 169.

Dr. Hoffmann Erika Kormányablak Osztályvezető

Telefon (kp.) 06-68-451-043

Fax: 06-68-451-043/103 mellék

Email: mezokovacshaza.okmanyiroda@bekes.gov.hu

mezokovacshaza.jaras@bekes.gov.hu

Hivatali kapu: JH04MEZOKO

Mezőkovácsházi kormányablak

Hegedűsné Takács Judit

KAB szakügyintéző

68/795-237

takacs.judit@bekes.gov.hu

Gombkötő Erzsébet

KAB szakügyintéző

68/451-043

gombkoto.erzsebet@bekes.gov.hu

Hagya Tünde

KAB szakügyintéző

68/795-235

hagya.tunde@bekes.gov.hu

Boda Brigitta

KAB ügyintéző

68/795-239

boda.brigitta@bekes.gov.hu


Róka Gyöngyi Erzsébet

KAB szakügyintéző

68/795-238

roka.gyongyi@bekes.gov.hu

Szellelki Katinka Nikoletta

KAB ügyintéző

68/795-217

szellelki.katinka@bekes.gov.hu

Szakál Magdolna

KAB szakügyintéző

68/451-043

szakal.magdolna@bekes.gov.hu

Zábrákné Nyári Edit

KAB szakügyintéző

68/795-236

nyari.edit@bekes.gov.hu

Battonyai okmányiroda

Jantó Mária

Okmányirodai szakügyintéző

68/457-753

janto.maria@bekes.gov.hu

Tajki Annamária

KAB ügyintéző

68/457-753

tajki.annamaria@bekes.gov.hu

Mezőhegyesi kormányablak

Koszóné Sipos Margit

KAB szakügyintéző

68/468-826

68/795-041

sipos.margit@bekes.gov.hu


Szabó Lajosné

KAB szakügyintéző

68/468-826

68/795-043

szabo.lajosne@bekes.gov.hu


Mezőkovácsházai Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztálya
Tóth Zsolt Foglalkoztatási Osztályvezető

Cím: 5800 Mezőkovácsháza, Alkotmány utca 42.
Telefonszám: 68/ 381-798
Fax: 68/381-689

E-mail cím: mezokovacshazajhfo@bekes.gov.hu

Központi telefonszám

06 68/381-798; 06 68/381-992; 06 30/743-2811

FAX

06 68/381-689

Központi e-mail cím

mezokovacshazajhfo@bekes.gov.hu

Név

Munkakör

Telefonszám

E-mail

Tóth Zsolt

Osztályvezető

68/ 381-798 (25mellék)

toth.zsolt@bekes.gov.hu
Andrésiné László Nelli Ügyintéző

68/381-798 (15mellék)

laszlo.nelli@bekes.gov.hu
Ambrózyné Faragó Zsuzsanna Ügyintéző 68/381-798 (15mellék) farago.zsuzsanna@bekes.gov.hu
Asztalosné Ender Éva Erzsébet Ügyintéző 68/381-798 (14mellék) ender.eva@bekes.gov.hu
Bakota-Csák Andrea Ügyintéző 68/381-798 (12mellék) csak.andrea@bekes.gov.hu
Bánhegyi László Ügyintáző 68/381-798 (13mellék) banhegyi.laszlo@bekes.gov.hu
Boár András Ügyintéző 68/381-798 (11mellék) boar.andras@bekes.gov.hu
Bojtos Tímea Ügyintéző 68/381-798 (24mellék) bojtos.timea@bekes.gov.hu
Csák Evelein Ügyintéző 68/381-798 (14mellék) csak.evelin@bekes.gov.hu
Dobóné Baktai Szilvia Ügyintéző 68/381-798 (24mellék) baktai.szilvia@bekes.gov.hu
Hegyi Tibor Ügyintéző 68/381-798 (12mellék) hegyi.tibor@bekes.gov.hu
Szedlacsek Ágnes Ügyintéző 68/381-798 (17mellék) szedlacsek.agnes@bekes.gov.hu
Varga Edina Ügyintéző 68/381-798 (20mellék) varga.edina@bekes.gov.hu
Bogár Zsolt GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (26 mellék) bogar.zsolt@bekes.gov.hu
Kapus-Kiss Orsolya GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (26mellék) kapus-kiss.orsolya@bekes.gov.hu
Vargáné Szedlacsek Gabriella GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (23mellék) szedlacsek.gabriella@bekes.gov.hu
Szivák Gábor GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (23mellék) szivak.gabor@bekes.gov.hu
Sallainé Szilágyi Adrienn GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (23mellék) szilagyi.adrienn@bekes.gov.hu
Mudrity Ivánné Varga Andrea GINOP 6.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (16mellék) mudrity.ivanne@bekes.gov.hu
Kovács Georgina GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (22mellék) kovacs.georgina@bekes.gov.hu
Varga Evelyn Kármen GINOP 5.1.1 Ügyintéző 68/381-798 (22mellék) varga.karmen@bekes.gov.hu
Csürhés Réka GINOP 5.1.2 Ügyintéző 68/381-798 (22mellék) csurhes.reka@bekes.gov.hu