Elérhetőség / Gyulai járás






Gyulai Járási Hivatal


Cím: 5700 Gyula, Petőfi tér 3.
Levelezési Cím:5700 Gyula, Pf.: 4.
Telefonszám: 06-66-464- 043
Fax: 06-66-463-040
E-mail cím: gyula.jaras@bekes.gov.hu

Név Munkakör Telefonszám E-mail
Dr. Gulyás Imre Hivatalvezető 66/795-083 gyula.jaras@bekes.gov.hu
Dr. Molnár Katalin Hivatalvezető-helyettes 66/795-084 gyula.jaras@bekes.gov.hu
Hupli Titanilla Titkársági szakügyintéző 66/795-083 hupli.titanilla@bekes.gov.hu
Vaszkó Mónika Titkársági ügyintéző 66/795-084 vaszko.monika@bekes.gov.hu



Kormányablak Osztály

Cím: 5700 Gyula, Petőfi tér 3.
Levelezési Cím:5700 Gyula, Pf.: 4.
Telefonszám: 06-66-464-043
Fax: 06-66-463- 040
E-mail: gyula.okmanyiroda@bekes.gov.hu

Időpontfoglalás az alábbi linken:
https://idopontfoglalo.kh.gov.hu

Név Munkakör Telefonszám
Víg Gábor Osztályvezető 66/795-380
Boldog Angelika Kormányablak szakügyintéző/Hivatalból indult gépjármű ügyek 66/795-077
Bálint Magdolna Kormányablak szakügyintéző/Kormányablakban intézhető ügyek 66/795-082
Budai Béláné Kormányablak szakügyintéző / Gépjármű ügyintézés 66/795-374
Hurguly Éva Kormányablak szaügyintéző/Végrehajtási ügyek 66/795-081
Lúczi András Kormányablak szakügyintéző/Hivatalból indult gépjármű ügyek 66/795-379
Nagy Erika Kormányablak ügyintéző / Személyi okmányok, lakcím-ügyintézés 66/795-264
Pap Erzsébet Kormányablak szakügyintéző / Egyéni vállalkozókkal kapcsolatos ügyintézés 66/795-377
Szeredi Anikó Kormányablak szakügyintéző/ Személyi okmányok, lakcím-ügyintézés 66/795-371
Szilágyi Rita Kormányablak ügyintéző/Személyi okmányok, lakcím-ügyintézés 66/795-080
Juhász-Gorza Kornélia Kormányablak szakügyintéző / Személyi okmányok, lakcím-ügyintézés 66/795-370
Váraljainé Szegedi Eszter Kormányablak szakügyintéző/Egyéni vállalkozókkal kapcsolatos ügyintézés 66/795-376
Tótkáné Bíró Gabriella Kormányablak szakügyintéző/Gépjármű ügyintézés 66/795-265
Tarr Erika Kormányablak ügyintéző/Gépjármű ügyintézés 66/795-265
Ködmön Petra Kormányablak szakügyintéző / Kormányablakban intézhető ügyek 66/795-372
Virágné Szántó Veronika Kormányablak szakügyintéző/Hivatalból indult gépjármű ügyek 66/795-373
Berczi Sándorné Titkársági ügyintéző 66/795-075

Kormányablak Osztály
Eleki Telephelye

Cím: 5720 Elek, Gyulai út 2.
Levelezési Cím:5700 Gyula, Pf.: 4.
Telefonszám: 06-66-240- 956
Fax: 06-66-240-411
E-mail: elek.okmanyiroda@bekes.gov.hu   
Név Munkakör Telefonszám
Ruzsa János Okmányirodai szakügyintéző/Települési ügysegéd 66/795-092
Leiszt Erika Okmányirodai szakügyintéző 66/795-091


Hatósági és Gyámügyi Osztály

Cím: 5700 Gyula, Petőfi tér 3.
Levelezési Cím:5700 Gyula, Pf.: 4.
Telefonszám: 06-66-464- 043
Fax: 06-66-463-040
E-mail cím: gyula.gyamhat@bekes.gov.hu   
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Klemmné Kalcsó Lilla Osztályvezető 66/795-056 kalcso.lilla@bekes.gov.hu
Dr. Hazai Ágnes Sára Jogász 66/795-072 hazai.agnes@bekes.gov.hu
Borka Dávid Informatikai ügyintéző 66/795-066 borka.david@bekes.gov.hu
Turóczy Judit Szociális szakügyintéző 66/795-064 turoczy.judit@bekes.gov.hu
Csobán János Szociális szakügyintéző 66/795-059 csoban.janos@bekes.gov.hu
Illikné Kóra Melinda Szociális szakügyintéző 66/795-061 kora.melinda@bekes.gov.hu
Dékány - Nyisztor Andrea Szabálysértési szakügyintéző 66/795-063 dekany.andrea@bekes.gov.hu
Tóth Nikoletta Viktória Igazgatási szakügyintéző 66/795-071 toth.nikoletta@bekes.gov.hu
Tóth Gyöngyi Szociális szakügyintéző 66/795-060 toth.gyongyi@bekes.gov.hu
Makai Nikolett Igazgatási ügyintéző 66/795-068 makai.nikolett@bekes.gov.hu
Putnoki Edit Igazgatási ügyintéző 66/795-065 putnoki.edit@bekes.gov.hu
dr. Seresné Bodó Mária Tünde Igazgatási szakügyintéző 66/795-065 seresne@bekes.gov.hu
Bottás Anikó Gyámügyi szakügyintéző 66/795-074 bottas.aniko@bekes.gov.hu
Döme Zsanett Gyámügyi szakügyintéző 66/795-057 dome.zsanett@bekes.gov.hu
Megyeriné Pénzes Mária Gyámügyi szakügyintéző 66/795-067 penzes.maria@bekes.gov.hu
Hundzsáné Hack Edina Gyámügyi szakügyintéző 66/795-069 hack.edina@bekes.gov.hu
Czirléné Gurzó Brigitta Gyámügyi szakügyintéző 66/795-070 gurzo.brigitta@bekes.gov.hu
Tokaji Ágnes Gyámügyi szakügyintéző 66/795-058 tokaji.agnes@bekes.gov.hu
Czégényné Kelemen Edit Gyámügyi szakügyintéző 66/795-074 kelemen.edit@bekes.gov.hu
Baloghné Zámori Éva Gyámügyi szakügyintéző 66/795-062 zamori.eva@bekes.gov.hu
Szécsiné Varga Julianna Fogyasztóvédelmi szakügyintéző 66/464-043 varga.julianna@bekes.gov.hu
Nagy Csaba ügykezelő 66/464-043  


Foglalkoztatási Osztály

Cím: 5700 Gyula, Ady Endre u. 8.
Telefonszám: 06-66-463- 257
Fax: 06-66-463-108
E-mail cím: gyula.foglalkoztatas@bekes.gov.hu   
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Zelenyánszki Miklós               Osztályvezető 66/795-643 zelenyanszki.miklos@bekes.gov.hu
Árgyelánné Barcsi Katalin GINOP-6.1.1 ügyintéző 20/359-1164 barcsi.katalin@bekes.gov.hu
Balogh Zoltán foglalkoztatási szakügyintéző 66/795-641 balogh.zoltan@bekes.gov.hu
Elekes Krisztina GINOP 5.2.1 mentor 66/795-645 elekes.krisztina@bekes.gov.hu
Endrődy Balázs GINOP-5.2.1 ügyintéző 66/795-642 endrody.balazs@bekes.gov.hu
Forgách Tamásné aktív eszköz szakügyintéző 66/795-646 forgach.tamasne@bekes.gov.hu
Héjja-Varga Gyöngyi aktív eszköz szakügyintéző 66/795-645 varga.gyongyi@bekes.gov.hu
Kiss Bernadett aktív eszköz ügyintéző 66/795-111 kiss.bernadett@bekes.gov.hu
Ludvig Erika információ 66/463-257 ludvig.erika@bekes.gov.hu
Menyhárt Sára GINOP-5.1.1.ügyintéző 66/795-639 menyhart.sara@bekes.gov.hu
Pintér Edit Gabirella GINOP-5.1.1 ügyintéző 66/795-639 pinter.edit@bekes.gov.hu
Reményi Rita foglalkoztatási szakügyintéző 66/795-087 remenyi.rita@bekes.gov.hu
Rokszin János fogalkoztatási szakügyintéző 66/795-640 rokszin.janos@bekes.gov.hu
Suplát Dóra GINOP-5.1.1 ügyintéző 66/795-078 suplat.dora@bekes.gov.hu
Szabó Ferenc foglalkoztatási szakügyintéző 66/795-638 szabo.ferenc@bekes.gov.hu
Tarcsiné Papp Anett aktív eszköz szakügyintéző 66/795-644 papp.anett@bekes.gov.hu
Tövisházi Zsombor rehabilitációs ügyintézés 66/795-049 tovishati.zsombor@bekes.gov.hu
Viszokainé Mári Renáta foglalkoztatási szakügyintéző 66/795-079 mari.renata@bekes.gov.hu

Építésügyi Osztály

Cím: 5700 Gyula, Kossuth u. 2.
(bejárat a Munkácsy utca felől)

Telefonszám: 06-66-362-977
Fax: 06-66-362-977/3203-as mellék

E-mail cím: gyula.epites@bekes.gov.hu   
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Kovács Éva Osztályvezető-helyettes 66/ 362-977 kovacs.eva@bekes.gov.hu
Makkai Nóra építésügyi szakügyintéző 66/ 362-977 makkai.nora@bekes.gov.hu
Petróczki Zsuzsanna építésügyi szakügyintéző 66/ 362-977 petroczki.zsuzsanna@bekes.gov.hu
Postás Rita építésügyi szakügyintéző 66/ 362-977 postas.rita@bekes.gov.hu
Kóródi-Felföldi Csaba igazgatási szakügyintéző 66/ 362-977 korodi.csaba@bekes.gov.hu

Élelmiszerlánc- biztonsági  és Állategészségügyi Osztály

Cím: 5700 Gyula,Kossuth u. 2.
(bejárat a Munkácsy utca felől)

Telefonszám: 06-66-560-070
Fax: 06- 66-560-071
E-mail cím: gyula.elelmiszer@bekes.gov.hu
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Dr. Hevesi Zsolt Osztályvezető, járási főállatorvos 66/ 560 - 070 hevesi.zsolt@bekes.gov.hu
Dr. Nagy Béla Hatósági állatorvos 66/ 560 - 070 nagy.bela@bekes.gov.hu
Dr. Pap Szabolcs Hatósági állatorvos 66/ 560 - 070 pap.szabolcs@bekes.gov.hu
Dr. Petruzsán Tivadar Hatósági állatorvos 66/ 560 - 070 petruzsan.tivadar@bekes.gov.hu
Sullay Réka Titkársági szakügyintéző 66/ 560 - 070 sullay.reka@bekes.gov.hu
Kotroczóné Tódor Erzsébet Élelmiszerbiztonsági felügyelő 66/ 560 - 070 kotroczone.erzsebet@bekes.gov.hu
Kelemenné Bojtörő Andrea Élelmiszerbiztonsági felügyelő 66/ 560 - 070 kelemenne.andrea@bekes.gov.hu
Podolszkiné Török Klára Élelmiszerbiztonsági felügyelő 66/ 560 - 070 torok.klara@bekes.gov.hu
Benedek Judit Állategészségügyi szaksegéd 66/ 560 - 070 benedek.judit@bekes.gov.hu
Czeglédi Gáborné Állategészségügyi szaksegéd 66/ 560 - 070 czegledi.gaborne@bekes.gov.hu

Népegészségügyi Osztály

Cím: 5700 Gyula, Kossuth u. 2.
(bejárat a Munkácsy utca felől)

Telefonszám: 06-66-463-017
Fax: 06-66-361-612
E- mail cím: gyula.nepeu@bekes.gov.hu
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Nagyné dr. Puskel Judit Osztályvezető - Járási Tisztifőorvos 66/463-017 puskel.judit@bekes.gov.hu
Gyebrovszki Andrea népegészségügyi szakügyintéző 66/463-017 gyebrovszki.andrea@bekes.gov.hu
Csomós Gézáné titkársági ügyintéző 66/463-017 csomos.gezane@bekes.gov.hu
Erdei Erika Lídia Járási vezető védőnő 66/463-017 erdei.erika@bekes.gov.hu
Engelhartné Fleischmann Gabriella népegészségügyi szakügyintéző 66/463-017 engelhart.gabriella@bekes.gov.hu
Ecker Ferencné népegészségügyi szakügyintéző 66/463-017 ecker.ferencne@bekes.gov.hu
Gyengéné Képiró Jolán CSVSZ szakügyintéző 06/30/625-86-27  
Gombosné Csepregi Katalin népegészségügyi szakügyintéző 66/463-017 gombosne.katalin@bekes.gov.hu
dr. Fehérné Bujdosó Mariann népegészségügyi szakügyintéző 66/463-017 bujdoso.mariann@bekes.gov.hu
Alexy Anikó népegészségügyi szakügyintéző 66/463-017 alexy.aniko@bekes.gov.hu
Dömény Ferenc Gépkocsivezető 66/463-017  

Népegészségügyi Osztály Szeghalmi Telephelye

Cím: 5520 Szeghalom, Nagy Miklós u. 4.

Telefonszám: 06-66-371-351
E-mail cím: szeghalom.nepeu@bekes.gov.hu  
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Dr. Fábián József járási tisztiorvos 66/ 371 - 351 fabian.jozsef@dar.antsz.hu
Kincsesné Vágó Emília népegészségügyi szakügyintéző 66/ 371 - 351 vago.emilia@dar.antsz.hu
Turbuczné Vad Éva Vezető ápolónő 66/ 371 - 351 vad.eva@dar.antsz.hu
Pardiné Gálfi Anett népegészségügyi szakügyintéző 66/ 371 - 351 galfi.anett@dar.antsz.hu

Földhivatali Osztály

Cím: 5700 Gyula, Petőfi tér 2.
Levelezési Cím: 5701 Gyula, Pf.: 41.
Telefonszám: 06-66-561-660
Fax: 06-66- 562-150
E-mail: gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Kovács Gyula Osztályvezető 66/561-660 043hv@bekes.gov.hu
Zátonyiné Lakos Katalin Ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző 66/561-660 zatonyine.lakos.katalin@bekes.gov.hu
Alagi Csaba ügyfélszolgálati szakügyintéző 66/561-660 alagi.csaba@bekes.gov.hu
Szalai Enikő Ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Cseténé Elek Krisztina Ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Jakab Nikolett Földügyi szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Juhász András Igazgatási ügyintéző 66/561-660 juhasz.andras@bekes.gov.hu
Kása Endre Földügyi szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Gyebrovszki Barbara Földügyi szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Tadanai Tibor Földmérési ügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Sarkadiné Resetár Henrietta Ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Jova Gergő Ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző 66/561-660 gyula.foldhivatal@bekes.gov.hu
Csüllög Zsolt Igazgatái szakügyintéző 66/561-660 csullog.zsolt@bekes.gov.hu


Nyugdíjbiztosítási Osztály

Cím: 5700 Gyula, Kossuth u. 2.
Levelezési Cím: Pf. 1916 Budapest
Telefonszám: 06-66-362-977
Fax: 06-66- 362-977/3203-as mellék
E-mail: gyula.nyugdij@bekes.gov.hu
Név Munkakör Telefonszám E-mail
Márjerné Veres Anikó Osztályvezető 66/362-977 majerne.aniko@bekes.gov.hu
Binges Endréné igényelbírálási és adategyeztetési szakrevizor 66/362-977 binges.endrene@bekes.gov.hu
Burda Lászlóné igényelbírálási és adategyeztetési szakügyintéző 66/362-977 burda.laszlone@bekes.gov.hu
Hangyál Istvánné igényelbírálási és adategyeztetési szakrevizor 66/362-977 hangyal.istvannel@bekes.gov.hu
Halasi Anita igényelbírálási és adategyeztetési szakügyintéző 66/362-977 halasianita@bekes.gov.hu
Polgár Krisztina igényelbírálási és adategyeztetési ügyintéző 66/362-977 polgarkrisztina@bekes.gov.hu
Sántáné Bodorló Mária igényelbírálási és adategyeztetési ügyintéző 66/362-977 santane.bmaria@bekes.gov.hu
Szabóné Telek Ilona igényelbírálási és adategyeztetési szakügyintéző 66/362-977 szabone.ilona@bekes.gov.hu
Vass Éva igényelbírálási és adategyeztetési szakügyintéző 66/362-977 vasseva@bekes.gov.hu
Volenszkiné Kígyós Katalin igényelbírálási és adategyeztetési ügyintéző 66/362-977 volenszkine.katalin@bekes.gov.hu